Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

TURKİYE.GOV.TR

Turkiye.gov.tr

Odunpazarı Belediyesi olarak vatandaşlarımıza sunduğumuz dijital hizmetleri çoğaltmaya çalışıyoruz. Bu dijital kapılardan biri de e-Devlet Kapısı entegrasyonudur. Bu uygulama ile belediyemiz www.turkiye.gov.tr  e-Devlet Kapısı’nda yer alan öncü belediyelerden olmuştur.

Odunoazarı Belediyesi vatandaşların belediye hizmetlerine ulaşmasını kolaylaştırmak için https://www.turkiye.gov.tr/odunpazari-belediyesi  adresinde aşağıdaki hizmetleri erişilebilir hale getirmiştir.

Beyan Bilgileri Sorgulama, Sicil Bilgileri Sorgulama, Tahakkuk Görüntüleme, Tahakkuk Ödeme, Tahsilât Bilgileri Sorgulama, Arsa Metrekare Birim Değeri Sorgulama.

Odunpazarı Belediye personellerinin de bordro ve izin bilgilerini görüntüleyebileceği e-Bordro Sorgulama hizmeti yine aynı sayfadan erişilebilir durumdadır.

Web adresinden ulaşılabilen yukarıdaki hizmetlere, e-Devlet mobil uygulaması üzerinden de erişim sağlanabilmektedir. Böylece vatandaşlarımızın belediyemize ulaşması için bir tablet veya akıllı cep telefonu ile internete sahip olması yeterli hale gelmiştir.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.