Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

E-BELEDİYE

E-Belediye

Odunpazarı Belediyesi olarak hizmeti vatandaşlarımızın ayağına götüren çalışmalardan birisi de e-Belediye uygulamasıdır. Bilgi İşlem Müdürlüğü ve otomasyon yazılım firması ortak çalışması ile hayata geçirilen proje ile belediyeye gelmeden vergi ve ödeme ile ilgili işlemler yapılabilmektedir.

Odunpazarı ilçe sınırlarında bina-arsa-arazi sahibi olan ya da iş yeri bulunan ve buna bağlı vergi mükellefi olan gerçek ve tüzel kişilerin belediye otomasyon yazılımında sicil kaydı bulunmaktadır. Bu durumda olan vatandaşlarımız, e-Belediye uygulaması üzerinden birçok işlemlerini belediyeye gelmeden halledebilmektedirler. 

Bu hizmetlere ulaşmak için, www.odunpazari.bel.tr resmi web sitemiz üzerinden e-Belediye bağlantısına tıklanabilir ya da web tarayıcı programlarda https://ebelediye.odunpazari.bel.tr/e-Belediye/ adresi direk yazılarak e-Belediye sayfasına ulaşılabilir.

Kayıt olmadıysanız Kayıt Ol butonu üzerinden kayıt olarak işlemlerini sürdürebilirsiniz, kullanıcı kaydı oluşturulmuş vatandaşlarımız ise Giriş butonuna tıklayarak belediyedeki sicil bilgilerine ulaşabilir, hizmet masasına istek, talep ve şikâyetini iletebilir, daha önceki tahsilâtlarının makbuzlarına ulaşabilir, sistemde kayıtlı beyan bilgilerini görebilir.

E-Belediye sistemine giriş yollarından birisi de e-Devlet Kapısı giriş uygulamalarından birine sahip olmaktır. www.turkiye.gov.tr entegrasyonu sayesinde vatandaşlarımız e-Devlet Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi üzerinden sisteme giriş yapabilmektedirler.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.