Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

AŞEVİ

Aşevi

Toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinden biri olan Odunpazarı Belediyesi Aşevi ile  ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize yardım eli uzatıyoruz. Kazım Kurt’un Odunpazarı Belediye Başkanı seçildiği 2014 yılında kapasitesini artıran Aşevi, hem Aşevi binası hem de Yıldıztepe Mahallesi Erdal İnönü Halk Merkezi’nde bulunan Aşevi Yemek Dağıtım Noktası’nda her gün yüzlerce kişiye sıcak yemek yardımı yapıyor. Bir ailenin 2 öğününü karşılayacak şekilde hazırlanan yemeklerle, hemşehrilerimizin hem karnını doyuruyor hem de onlara sağlıklı beslenme olanağı sunuyoruz.

Aşevimizden faydalanmak isteyen hemşehrilerimizin, Telefon: 0 222 217 30 63 Erenköy Mahallesi Tunacan Sokak No:258 adresinde bulunan Odunpazarı Belediyesi Aşevi’ne şahsen müracaat etmesi gerekiyor.

 

Yıldıztepe Mahallesi Erdal İnönü Halk Merkezi’nde bulunan Aşevi Yemek Dağıtım Noktası’ndan faydalanmak isteyen hemşehrilerimizin, Telefon: 02224058158 Yıldıztepe Mahallesi Ali Çetinkaya Caddesi B-blok No:19/A adresinde bulunan Odunpazarı Belediyesi Erdal İnönü Halk Merkezi Aşevi Yemek Dağıtım Noktası’na şahsen müracaat etmesi gerekiyor.

 

Hemşehrilerimizin,  Aşevi’nden veya Erdal İnönü Halk Merkezi Aşevi Yemek Dağıtım Noktası’ndan alacakları ya da web sitesinde bulunan ‘başvuru formalarını’ doldurmasının ardından, yetkililer tarafından tespit çalışması başlatılıyor. 

Aşevi Kayıt Formu 1 için Tıklayınız...

Aşevi Kayıt Formu 2 için Tıklayınız...

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.