Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

SAHİPSİZ SOKAK HAYVANLARI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ


Yassıhöyük Mah. Alpu Yolu 12. KM’de bulunan Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde, Eskişehir’de sokaklarda yaşayan hayvanların kısırlaştırılma ve aşılama işlemlerini yapıyoruz. Odunpazarı İlçe Sınırları içerinde sahipsiz ve güçten düşmüş hayvanların bakımı da yine Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yapılıyor. 

Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ulaşmak isteyen hemşehrilerilerimiz, 0 222 236 19 70 ya da 0552 849 51 99 numaralı telefonları arayabilirler. 

Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde 84 adet kapalı, 100 adet açık köpek bölmesi bulunmaktadır. Mevcut köpek kapasitemiz 400 adettir. Kedi evimizde seyyar 55 adet, sabit 5 adet kedi bölmesi bulunmakta olup, toplam kedi kapasitemiz 150 adettir. Bakım evimizde 65 adet  yasaklı ırk bulunmaktadır.

Gelen hayvanların ilk muayene ve gözlemlerin ardından hasta ve yaralı olanlar tedavi programlaması yapılır ve tedavilerine başlanır.Sağlıklı olanlar  mikroçip taraması yapılarak sahipli olup olmadığı araştırılır ;mikroçip çıkmayan sahipsiz olanlar kısırlaştırma operasyonuna hazırlanır.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.