Şehrin Ateşi bugün yanıyor

"Odunpazarı Seramik Pişirim Çalıştayı için çalışmaların yapılacağı Odunpazarı Hicri Sezen Meydanı’nda hazırlıklar son hızıyla devam ediyor."

Şehrin Ateşi bugün yanıyor
Odunpazarı Belediyesi tarafından 3’üncüsü düzenlenen Uluslararası Eskişehir Odunpazarı Seramik Pişirim Çalıştayı Şehrin Ateşi 17 Ağustos 2017 Perşembe günü (yarın) başlıyor. 20 Ağustos 2017 Pazar gününe kadar devam edecek olan Eskişehir Odunpazarı Seramik Pişirim Çalıştayı için çalışmaların yapılacağı Odunpazarı Hicri Sezen Meydanı’nda hazırlıklar son hızıyla devam ediyor. 

Şehrin Ateşi’ne katılan sanatçılar Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Kurt ve sanatçılar bir süre sohbet etti. Odunpazarı Belediyesi’nin sanat ve sanatçıya her zaman destek verdiğini söyleyen seramik sanatçıları, Odunpazarı Belediyesi tarafından 3’sü düzenlenen Uluslararası Eskişehir Odunpazarı Seramik Pişirim Çalıştayı’nda yer almaktan mutluluk duyduklarını belirtti. 

20 AĞUSTOS’TA ESERLER SERGİLENECEK

Sanatçıların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, “bu yıl Uluslararası Eskişehir Odunpazarı Seramik Pişirim Çalıştayı’nın üçüncüsünü gerçekleştiriyoruz. Bu yıl da birbirinden eşsiz eserlerin ortaya çıkacağına inanıyorum. Çalıştay sonrasında, 20 Ağustos Pazar günü,  sizlerin yaptığı eserleri Çağdaş Sanatlar Galerisi’nde sergilemeye başlayacağız. Biz Odunpazarı Belediyesi olarak, sizinde belirttiğiniz gibi her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.  

3. Uluslararası Eskişehir Odunpazarı Seramik Pişirim Çalıştayı ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 220 13 21 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirler. 

  • Şehrin Ateşi bugün yanıyor
  • Şehrin Ateşi bugün yanıyor
  • Şehrin Ateşi bugün yanıyor
  • Şehrin Ateşi bugün yanıyor
  • Şehrin Ateşi bugün yanıyor
  • Şehrin Ateşi bugün yanıyor
  • Şehrin Ateşi bugün yanıyor
16.08.2017 14:16