Sanat galerisini gezdiler

"Odunpazarı Belediyesi tarafından basılan ‘Eskişehir’de iz bırakanlar’ adlı kitaplar Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde okuyucuları ile buluştu."

Sanat galerisini gezdiler
Eskişehir’in yerel sanatçılarından Bahattin Atak tarafından hazırlanan, Odunpazarı Belediyesi tarafından basılan ‘Eskişehir’de iz bırakanlar’ adlı kitaplar Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde okuyucuları ile buluştu. Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, kitap tanıtım programına katılan Prof. Dr. Fethi Heper ve Etem Çalışkan’na Odunpazarı Belediyesi tarafından Sanat Galerisi’ne dönüştürülen alanı gezdirdi. 
 
Battal Gazi, Orhan Oğuz, Yılmaz Büyükerşen, Fethi Heper ve Yunus Emre’nin hayatının anlatıldığı kitapların tanıtımı için Hasan Polatkan Kültür Merkezi’ne gelen Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Kültür Merkezi’nin arka tarafında çalışmaları devam eden Sanat Galerisi’ni gezdi. Başkan Kurt’a kitap tanıtımı için Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde bulunan Bahattin Atak, Prof. Dr. Fethi Heper, Türk Hattat, Gazeteci ve Ressam Etem Çalışkan ve CHP Odunpazarı İlçe Bakanı Akın Sallarel’de eşlik etti. 

Sanat galerisi, fuaye, jet nikah odası ve idari birimlerden oluşan alan; Başkan Kurt, Heper, Çalışkan ve Sallarel’den tam not aldı.  Sanat galerisini gezen Başkan Kurt, Atak, Heper, Çalışkan ve Sallarel; galeri girişinde bir de hatıra fotoğrafı çektirdi.  


  • Sanat galerisini gezdiler
  • Sanat galerisini gezdiler
  • Sanat galerisini gezdiler
  • Sanat galerisini gezdiler
  • Sanat galerisini gezdiler
30.01.2017 15:42