Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

KULLANIM VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


1. Uygulama Kullanım Koşulları:

Uygulamayı kullanmaya başladığınız andan itibaren bu uygulama (Odunpazarı Mobil) ile bu Uygulama üzerinden veya bu Uygulama aracılığıyla sunulan belirli bazı servisler ve işlevlere erişim ve kullanım hakkı kazanmış olacaksınız. Bu Uygulama ve Servisleri kullanıyor olmanız, (Odunpazarı Mobil uygulamasında yer alan) Kullanım Koşulları kurallarını kabul ettiğiniz anlamını taşımaktadır. Kullanım Koşulları ile burada yazılı gizlilik hükümlerinde öngörülen zorunlulukları yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, bu Uygulama veya Servisleri lütfen kullanmayınız. Kullanım Koşulları ile Gizlilik Koşullarını kabul ederek bu Uygulamadan herhangi bir şekilde yararlanmayı kabul etmeniz halinde yapacağınız bütün işlemlerle ilgili olarak Uygulama Sahibinin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanım sırasında toplanan bilgilerin niteliklerinden, nasıl kullanıldığından ve bu bilgileri diğerleri ile hangi durumlarda paylaşıldığından haberdar olunması için yapılan değişiklikler bu sayfada sunulacaktır. Burada yazılı Gizlilik Koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkımız saklı olduğundan Gizlilik Koşullarının düzenli olarak ve dikkatle okunması gereklidir.

2. Kullanım Şartları:

Uygulamamızı tercih etmeniz durumunda, ziyaretiniz ve gizlilik taahhüdü kapsamında doğan her türlü anlaşmazlık, oluşabilecek hasarlar ve yargı hükümlerinin uygulanması dâhil olmak üzere, burada verilen Gizlilik Koşulları ve Uygulama Kullanım Koşullarına tabidir. Mobil ortamında Odunpazarı Belediye Başkanlığı’na, tarafınızca verilen bilgilerinizin doğru olduğunu, bu bilgilere göre mobil ortamında Odunpazarı Belediye Başkanlığı sistemindeki kişisel bilgilerinizi sorgulama ve diğer işlemler için Odunpazarı Belediye Başkanlığı tarafından verilen ve tarafınızca değiştirilecek olan kullanıcı kodu ve kişisel şifrenin korunması ile mobil uygulama üzerinden kredi kartı ile yapacağınız işlemlerde her türlü riskin tarafınıza ait olduğunu, Odunpazarı Belediye Başkanlığı’nın unutulmuş, çalınmış veya kaybedilmiş olan kullanıcı kodu ve kişisel şifrenizden, bunların üçüncü kişiler tarafından kullanılmasından ve sonuçlarından hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul etmiş olursunuz.

3. Kullanıcı Bilgilerinin Gizliliği:

Gizli ya da üzerinde fikri hak sahibi ya da maliki olduğu düşünülen hiçbir materyal ve bilgi bu Uygulamaya gönderilemez ya da bu Uygulama aracılığıyla başka bir yere iletilemez Odunpazarı Belediyesi ile paylaşılan kişisel veriler, Odunpazarı Belediyesi gözetimi ve kontrolü altındadır. Odunpazarı Belediyesi, yürürlükteki ilgili mevzuat hükümleri gereğince bilginin gizliliğinin ve bütünlüğünün korunması amacıyla gerekli organizasyonu kurmak ve teknik önlemleri almak ve uyarlamak konusunda veri sorumlusu sıfatıyla sorumluluğu üstlenmiştir. Bu konudaki yükümlülüğümüzün bilincinde olarak veri gizliliğini konu alan uluslararası ve ulusal teknik standartlara uygun surette periyodik aralıklarda sızma testleri yaptırılmakta ve bu kapsamda veri işleme politikalarımızı her zaman güncellediğimizi bilginize sunarız.

4. Gizlilik Koşullarını İhlal:

Odunpazarı Belediye Başkanlığı burada yazılı gizlilik koşullarına uyulmaması ya da kuralları ihlal etme girişiminde bulunulması durumunda, sistemde mevcut bilgileri reddetme ya da silme hakkıyla birlikte önceden haber vermeksizin kullanıcıların Uygulama ve servislere erişimini askıya alma ya da sonlandırma ve bu Gizlilik Koşullarını her zaman değiştirme hakkını (zorunlu olmamakla birlikte) saklı tutar. Koşulların Kullanıcı adına hareket eden üçüncü bir kişi tarafından dolaylı ihlali ya da ihlal girişimi olması ya da doğrudan ihlali durumunda da ihlal gerçekleşmiş sayılır.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.