Kılıçdaroğlu’ndan Odunpazarı’na teşekkür

"Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ve Odunpazarı Belediye personeline teşekkür etti."

Kılıçdaroğlu’ndan Odunpazarı’na teşekkür
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ve Odunpazarı Belediye personeline teşekkür etti.

Adalet Yürüyüşü’nde 9 günü geride bırakan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yürüyüşe katılan yurttaşlara zorlu hava şartlarında barınma ve yemek desteği sağlayan Odunpazarı Belediyesi’ne teşekkür etti. Başkan Kurt'a teşekkürlerini özel olarak ileten Genel Başkan Kılıçdaroğlu, personele de tek tek teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çekildi.

Halk TV’ye verdiği röportajda da Odunpazarı Belediyesi'ne destek için teşekkür eden Kılıçdaroğlu, "Hepsinin emeğine sağlık. Zorlu hava şartlarında bizimle birlikte yürüyen yurttaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaları için canla başla çalıştılar. Çok önemli destek verdiler. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.23.06.2017 11:48