Eğitim Sen Başkan Kurt’u ziyaret etti

"Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri, sendika ve vakıf yöneticileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. "

Eğitim Sen Başkan Kurt’u ziyaret etti
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri, sendika ve vakıf yöneticileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. 

Başkan Kurt son olarak KESK’e bağlı Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (EĞİTİM SEN) Eskişehir Şubesi Yürütme Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Eğitim Sen Eskişehir Şube Başkanı Serkan Demir ve yürütme kurulu üyeleri katıldı. 

Yürütme kurulunun görev süresinin bittiğini belirten Eğitim Sen Eskişehir Şube Başkanı Serkan Demir, Başkan Kurt’a kendilerine verdiği destek için teşekkür etti. 

Demir ve yürütme kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, sendikaların demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu belirtti. Meslek örgütleri ile sendikaların kamu çalışanları ve işçilerin haklarını korumaları için gerekli olduğunu kaydeden Başkan Kurt, kamu çalışanlarına ve işçilere sendikaya üye olma çağrısı yaptı. 

24.02.2017 12:31