CHP Tepebaşı İlçe Örgütü’nden Kazım Kurt’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tepebaşı İlçe Örgütü, Odupazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.

CHP Tepebaşı İlçe Örgütü’nden Kazım Kurt’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tepebaşı İlçe Örgütü, Odupazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç ile ilçe yönetimi katıldı.

Başkan Kurt ve CHP Tepebaşı İlçe Yöneticileri bir süre sohbet etti. Başkan Kurt’u 31 Mart Yerel Seçimlerinde gösterdiği büyük başarıdan dolayı kutlayan Atilay Dalgıç, Başkan Kurt’ta Odunpazarı Belediyesi’ndeki ikinci döneminde başarılar diledi. Başkan Kurt’un geçtiğimiz dönemde de başarılı ve örnek çalışmalara imza attığını kaydeden Dalgıç, “Kazım Kurt, Odunpazarı’nda sosyal demokrat, halkçı, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışı ortaya koydu ve çok başarılı oldu. Odunpazarı Halkı da bu yönetim anlayışının devam etmesini isteyerek Kazım Kurt’u tekrar Odunpazarı Belediyesi’ne başkan seçti. Biz kendisine yeni dönemde başarılar diliyoruz” dedi.

CHP Tepebaşı İlçe Örgütü’ne nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Kurt, Eskişehir ve Odunpazarı için çalışmaya devam edeceklerini kaydetti. 

02.05.2019 15:20