Başkan Kurt Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç’i ziyaret etti

"Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, İl Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Eskişehir’e atanan Eskişehir’in yeni İl Emniyet Müdürü Engin Dinç’i ziyaret etti."

Başkan Kurt Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç’i ziyaret etti
dunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, İl Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Eskişehir’e atanan Eskişehir’in yeni İl Emniyet Müdürü Engin Dinç’i ziyaret etti. 

Gerçekleştirilen ziyarette aynı saatlerde orada olan AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay da bulundu. Başkan Kurt, Emniyet Müdürü Engin Dinç’e yeni görevinde başarılar diledi. Kurumlar arası işbirliğinin önemine değinen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin güvenli ve huzurlu bir Eskişehir için gereken desteği sağlayacağını ifade etti.

Eskişehir İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ise Başkan Kurt’a gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür etti. Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Dinç,  başarılı işlere imza attığı için Başkan Kurt’u tebrik etti.

Başkan Kurt ziyaret sonunda günün anısına Dinç’e Odunpazarı Sıcak Cam Atölyelerinde hazırlanan cam bir vazo hediye etti.


08.12.2016 14:15