Odunpazarı’ndan vefa örneği

"Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir’in eski milletvekillerinden Prof. Dr. Orhan Oğuz ve Hüsamettin Cindoruk’un adını halk merkezlerine verecek."

Odunpazarı’ndan vefa örneği

Eskişehir’in Eski Belediye Başkanlarının adını halk merkezleri ve parklara veren Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir’in eski milletvekillerinden Prof. Dr. Orhan Oğuz ve Hüsamettin Cindoruk’un adını halk merkezlerine verecek.

 Daha önce Eskişehir’de belediye başkanlığı yapmış olan Selami Vardar, Aydın Arat, Sezai Aksoy’un adını halk merkezlerine veren Odunpazarı Belediyesi, büyük bir vefa örneği göstererek Prof. Dr. Orhan Oğuz ve Hüsamettin Cindoruk’un adlarını Kırmızıtoprak ve Ihlamurkent Halk Merkezlerine verecek.

 Kırmızıtoprak Mahallesi’nde bulunan Kırmızıtoprak Halk Merkezi’ne Eskişehir’in eski milletvekillerinden Prof. Dr. Orhan Oğuz’un adını verilirken, Prof. Dr. Orhan Oğuz Halk Merkezi’nin açılışı 7 Haziran 2018 Perşembe Günü (yarın) saat 19.30’da gerçekleştirilecek.

 Odunpazarı Belediyesi, Ihlamurkent Mahallesi’nde yer alan Ihlamurkent Halk Merkezi’ne ise bir dönem Doğruyol Partisi ve Demokrat Parti’nin Genel Başkanlığı’nı da yapan eski milletvekillerinden Hüsamettin Cindoruk’un adını verecek. Hüsamettin Cindoruk Halk Merkezi’nin açılışı 8 Haziran 2018 Cuma Günü saat 19.30’da yapılacak.

 

06.06.2018 14:36