Mimarlar Odası’ndan Kazım Kurt’a ziyaret

Odunpazarı Belediye Başkanı Av.Kazım Kurt, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu ile bir araya geldi

Mimarlar Odası’ndan Kazım Kurt’a ziyaret
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. 

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Mimarlar Odası Eskişehir Şube Başkanı Serdar Çavdar ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. 

Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi’nin 14’üncü Genel Kurulunda Başkanlığa seçilen Serdar Çavdar’a ve Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Kurt, demokratik kitle örgütlerinin, sendikaların ve meslek odalarının Türkiye demokrasisi için hayati öneme sahip olduğunu vurguladı. Odunpazarı Belediyesi’nin her zaman meslek odaları ile temas halinde olduğunu söyleyen Başkan Kurt, bundan sonra da meslek odaları ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti. 

Odunpazarı Belediyesi’nin hayata geçirdiği çalışmaları yakından takip ettiklerini dile getiren Çavdar, Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi. 

07.03.2018 11:56