Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARINDA EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Odunpazarında Eğitimler Devam Ediyor

1 Aralık 2023 Cuma

Odunpazarı Belediyesi tarafından personelin mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen kurum içi eğitimlere bir yenisi daha eklendi. Odunpazarı A.Ş tarafından Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeline yönelik ‘Yüksekte Çalışma ve Budama’ eğitimi verildi.

Gerçekleştirilen eğitimde; yüksekte çalışacak personelin güvenliğinin sağlanması, yasal dayanaklar, emniyet alma kuralları, kişisel koruyucu donanımlar gibi konularda ayrıntılı bilgi verildi. Çok sayıda personelin katıldığı eğitim sonunda yazılı sınav yapılarak başarı gösteren personele sertifika verildi.

Her türlü çalışma alanında ekipmanların doğru kullanımı, bakımı ve kontrolünü sağlamanın yanı sıra mevcut tehlike ve risklere karşı farkındalık oluşturmak için bu eğitimlerin yapıldığını söyleyen yetkililer, yüksekte montaj, demontaj, bakım, onarım ve temizlik işleri yapacak personelin bu eğitimi almasının faydalı olacağını belirtti. Eğitimde ayrıca personele yüksekte yapacakları çalışmada güvenli bir şekilde çalışmalarını tamamlamaları için gerekli olan asgari yüksekte güvenli çalışma metotları konusunda bilgiler verildi. 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.