Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI’NDA PARKLARDA SABAH SPORU BAŞLIYOR

Odunpazarı’nda parklarda sabah sporu başlıyor

21 Haziran 2024 Cuma

Odunpazarı Belediyesi, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için parklarda gerçekleştirdiği sabah sporu etkinliklerine başlıyor. Kadınlara yönelik step ve aerobik branşlarında düzenlenecek olan spor etkinlikleri 24 Haziran 2024 Pazartesi günü başlayacak. 

Katılımcıların güne zinde başlamalarını sağlarken aynı zamanda toplumsal sağlığı da desteklemeyi hedefleyen spor etkinlikleri 24 Haziran Pazartesi günü 3 parkta başlayacak. Spor etkinlikleri, Pazartesi-Çarşamba ve Cuma günleri 08.00-09.00 saatleri arasında Kent Park ve Selami Vardar Parkı, 09.30-10.30 saatleri arasında Bilgi Parkı’nda; Salı ve Perşembe günleri 09.00-10.00 saatleri arasında Uğur Mumcu Parkı’nda, Pazartesi ve Çarşamba günleri 09.00-10.00 saatleri arasında Kadir Akkaş (Üniversite Evleri) Halk Merkezi yanında gerçekleştirilecek. 

PROFOSYONEL EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE YAPILACAK
Yaz boyunca yeşil alanlarda profesyonel eğitmenler eşliğinde spor yapmak isteyen kadınların mat minder, havlu ve sularını yanlarında getirmesi gerekiyor. Parklarda gerçekleştirilecek olan bu sabah sporu etkinlikleri, profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılacak. Kadınların spor yaparak hem bedensel hem de zihinsel olarak güçlenmelerine katkıda bulunacak bu program, Odunpazarı halkı tarafından büyük ilgiyle karşılanması bekleniyor. Katılımın ücretsiz olacağı etkinlikler hakkında detaylı bilgiye ve etkinlik takvimine Odunpazarı Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir.

ODUNPAZARI BELEDİYESİ HALKIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYOR
Sabah sporunun fiziksel sağlık kadar ruh sağlığı üzerinde de olumlu etkiler yarattığını belirten, yetkililer, Odunpazarı Belediyesi’nin sağlıklı ve aktif bir yaşamı desteklemek için düzenlediği bu tür etkinliklerle halkın yanında olmaya devam edeceğinin altını çizdi. Yetkililer, tüm kadınları sporun ve hareketin enerjisiyle dolu bu etkinliklere katılmaya davet etti.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.