Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI’NDA NİSAN AYI MECLİS TOPLANTILARI TAMAMLANDI

Odunpazarı’nda Nisan ayı meclis toplantıları tamamlandı

16 Nisan 2024 Salı


Odunpazarı Belediyesi, 2024 yılı Nisan ayı olağan meclis toplantısı 8’inci birleşim 1’inci oturumu Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt başkanlığında gerçekleştirildi. 

Tek gündem maddesinin olduğu meclis toplantısında, Odunpazarı Belediyesinin 2023 Yılı Faaliyet Raporu görüşüldü. Faaliyet Raporunun görüşülmesi sırasında Başkan Kazım Kurt, meclis başkanlığı görevini Meclis 1. Başkan Vekili Nihat Çuhadar’a devretti. 

Meclis toplantısında konuşan Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin 2023 Faaliyet Raporu ile ilgili düşüncelerini ifade eden meclis üyelerine teşekkür etti. Odunpazarı Belediyesi’nde çalışan tüm personeli 2023 yılında gösterdikleri çaba için tebrik eden Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nde her zaman şeffaf ve hesap verebilir olduğunu vurguladı. 2023 Faaliyet Raporu ile ilgili gündem maddesi yapılan konuşmaların ardından oylandı. Odunpazarı Belediyesi 2023 Yılı Faaliyet Raporu, oy çokluğu ile kabul edildi.

Odunpazarı Belediyesi’nin bir sonraki meclis toplantısının 02 Mayıs 2024 Perşembe günü saat 17.00’de yapılmasına karar verildi.  

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.