Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

KOCA ÇINARLAR YAŞLILAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Koca Çınarlar Yaşlılar Gününü kutladı

29 Eylül 2023 Cuma

Odunpazarı Belediyesi, kıdemli vatandaşların yaşam kalitesini arttırmak için çalışmalarını Koca Çınar Yaşam Merkezleri ile yürütmeye devam ediyor. Emek Mahallesi Zümrüt Park ve Gültepe Mahallesi Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezleri koca çınarlar için çeşitli aktivite ve atölye çalışmaları gerçekleştiriyor. Koca Çınar Yaşam Merkezlerinde, son olarak 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle etkinlikler düzenlendi. Dünya Yaşlılar Günü’nü kutlayan koca çınarlar, gün boyu gönüllerince eğlendi. 

Odunpazarı Belediyesi, Emek Mahallesi Zümrüt Park içinde yer alan Koca Çınar Yaşam Merkezi ve Gültepe Mahallesi Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezi’nde kıdemli vatandaşların sosyalleşmelerini sağlayarak yaşam kalitelerini arttırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Koca Çınar Yaşam Merkezlerinde atölyeler, seminerler, etkinlikler düzenleyen belediye, vatandaşların günlerini dolu ve kaliteli geçirmesini sağlıyor. 

Koca Çınar Yaşam Merkezlerinde, kıdemli vatandaşlar için 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle etkinlikler düzenlendi. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un yurt dışında olması nedeniyle Emek Mahallesi Zümrüt Park içinde yer alan Koca Çınar Yaşam Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Odunpazarı Belediye Başkan Vekili Cahide Tetik, Gültepe Mahallesi Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Başkan Vekili Musa Korkmaz katıldı. Gerçekleştirilen etkinliklerde koca çınarlar gün boyu eğlendi. Saz çalan, türkü söyleyen, şiirler okuyan, oyunlar oynayan ve pasta kesen koca çınarlar, Dünya Yaşlılar Gününü kutladı.
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.