Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

KOCA ÇINARLAR DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Koca çınarlar Dünya Yaşlılar Gününü kutladı

2 Ekim 2022 Pazar

Odunpazarı Belediyesi, kıdemli vatandaşların yaşam kalitesini arttırmak için çalışmalarını Koca Çınar Yaşam Merkezleri ile yürütüyor. Emek Mahallesi Zümrüt Park ve Gültepe Mahallesi Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezleri koca çınarlar için çeşitli aktivite ve atölye çalışmaları gerçekleştiriyor. Koca Çınar Yaşam Merkezlerinde, son olarak 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle etkinlikler düzenlendi. Dünya Yaşlılar Günü’nü kutlayan koca çınarlar, gün boyu gönüllerince eğlendi. 

Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, kıdemli vatandaşlar ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. Odunpazarı Belediyesi, Emek Mahallesi Zümrüt Park içinde yer alan Koca Çınar Yaşam Merkezi 1 ve Gültepe Mahallesi Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezi 2’de kıdemli vatandaşların sosyalleşmelerini sağlayarak yaşam kalitelerini arttırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Koca Çınar Yaşam Merkezlerinde atölyeler, seminerler, etkinlikler düzenleyen belediye, vatandaşların günlerini dolu ve kaliteli geçirmesini sağlıyor. 

Son olarak Koca Çınar Yaşam Merkezlerinde, kıdemli vatandaşlar için 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle bir etkinlik düzenledi. Çok sayıda kişinin bir araya geldiği etkinliklerde, koca çınarlar gün boyu eğlendi. Saz çalan, türkü söyleyen, şiirler okuyan, oyunlar oynayan ve pasta kesen koca çınarlar, Dünya Yaşlılar Gününü kutladı. 

Keyif dolu bir gün geçiren Koca Çınarlar, “Bize bu fırsatı tanıyan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür ederiz” dedi.    

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.