Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

HELLS ANGELS MC OLD CİTY MOTOSİKLET KULÜBÜ’NDEN HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ’NE MAMA BAĞIŞI

Hells Angels Mc Old City Motosiklet Kulübü’nden Hayvan Sağlığı Merkezi’ne mama bağışı

14 Ağustos 2022 Pazar

Old City River Run adlı sürüş etkinliği gerçekleştiren Uluslararası Hells Angels Mc Old City Motosiklet Kulübü üyeleri, etkinlik kapsamında sokakta yaşayan hayvanlar için “Sen de Katıl, Sen de Destek Ol” kampanyası düzenledi. Motosiklet Kulübü, bu kampanyadan elde ettikleri ürünleri, Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlığı Merkezi’ne bağışladı. 

Hayvan Sağlığı Merkezi’ni ziyaret eden Hells Angels Mc Old City üyeleri, Hayvan Sağlığı Merkezi’ni gezdi. Merkezde bulunan hayvanlar ile yakından ilgilenen üyeler, “Sen de Katıl, Sen de Destek Ol” kampanyasından elde ettikleri mamaları merkeze bağışladı. Kulüp üyeleri, can dostlarımıza verdiği önem için Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti. 

SATIN ALMA SAHİPLEN ÇAĞRISI YAPTILAR

Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlığı Merkezi’ne verdikleri destekten dolayı Hells Angels Mc Old City üyelerine teşekkür eden Odunpazarı Belediyesi yetkilileri, kulüp üyelerine teşekkür plaketi takdim etti. Odunpazarı Belediyesi yetkilileri ve kulüp üyeleri, hayvan severlere ‘Satın alma sahiplen’ çağrısında bulundu. Yetkililer ve kulüp üyeleri, “Hayvanların çıkarsız sevgisini hissedebilmek insan olmanın en temel erdemidir” dedi. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.