Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

HABABAM SINIFI’NIN OYUNCULARI BAŞKAN KURT’U ZİYARET ETTİ

Hababam Sınıfı’nın oyuncuları Başkan Kurt’u ziyaret etti

22 Mayıs 2024 Çarşamba

Türk sinemasının unutulmaz serilerinden Hababam Sınıfı’nın oyuncuları, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. 

Hababam Sınıfı serisinin ilk üç filminde rol alan Dilaver Gür, memleketi Malatya'da 6 Şubat depremlerine yakalandı. Depremlerde evi ağır hasar alan Gür, ardından Eskişehir’de yaşamaya başladı. Gür’ü yalınız bırakmayan Hababam Sınıfı oyuncuları Bülent İğdiroğlu, Cengiz Nezir, Ercan Gezmiş, Cafer Dere, Yılmaz Kaya, Gazanfer Şener, Mehmet Çatay, Eyüp Güçmen ve İrfan Erol Eskişehir’e geldi. Ayaklarının tozu ile de Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. 

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen buluşmada, Başkan Kurt ve Hababam Sınıfı oyuncuları Odunpazarı, kültür ve sanat ile ilgili sohbet etti. Kültür ve sanat alanında Odunpazarı’nda gerçekleştirdikleri çalışmaları anlatan Başkan Kurt, Hababam Sınıfı’nın Türk kültüründe özel bir yere sahip olduğunu belirtti. Hababam Sınıfı oyuncularını Eskişehir’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Başkan Kurt, oyunculara Eskişehir’de yapacakları gezi için önerilerde bulundu. 

Ziyaret sırasında oyuncular, serinin unutulmaz anılarını paylaşarak nostaljik anlar yaşadı. 6 Şubat depremlerinin ardından Eskişehir’de yaşamaya başladığını dile getiren Dilaver Gür, kendisine verdiği destek ve konuk severliği için Başkan Kurt’a teşekkür etti.  Ziyaret, samimi bir atmosferde geçerken, oyuncular ve Başkan Kurt, anı fotoğrafları çektirerek bu özel anı ölümsüzleştirdi.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.