Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

FOTOĞRAFÇILIK ATÖLYESİ’NDE “FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİNDE DRONE TEKNOLOJİSİ” ANLATILDI

Fotoğrafçılık Atölyesi’nde “Fotoğraf ve Video Çekiminde Drone Teknolojisi” anlatıldı

6 Haziran 2024 Perşembe

Odunpazarı Belediyesi, fotoğraf meraklıları için fotoğrafçılık eğitimleri veriyor. Osman Yaşar Tanaçan, Doç. Dr. Feyyaz Bodur ve Vicdan Tanaçan Erginel’in eğitmenliğini yaptığı Odunpazarı Belediyesi Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Galerisi Fotoğrafçılık Atölyesi’nde fotoğrafın cam filmlerden bugün ki son teknolojiye kadar ki gelişimi, telefon fotoğrafçılığı teknikleri ve kompozisyon sanat kısmı detaylarıyla anlatılıyor.

Salı akşamları Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde (YKSM) gerçekleşen derslere, kursiyerler yoğun ilgi gösteriyor. Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Galerisi Fotoğrafçılık Atölyesi’nin son dersinde "Fotoğraf ve Video Çekiminde Drone Teknolojisi" sunumu yapıldı. 
Osman Tansu Tanaçan'ın gerçekleştirdiği sunumda dronelerin tanıtımı, işlevleri, kullanım kuralları ve kullanıldıkları alanlar anlatıldı. Derste ayrıca fotoğrafın gösterdiği gelişim, insanların hayatına katkıları ile fotoğrafın özel ve ticari hayattaki yerine yer verildi. 

Fotoğrafçılık atölyesi, atölye sonunda fotoğraf gezisi düzenleyecek. Bu gezide çekilen fotoğraflar ile Odunpazarı Belediyesi Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Müzesinde gerçekleşecek sergi ile atölye tamamlanacak.
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.