Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

EĞİT-DER ODUNPAZARI’NIN BİRİMLERİNİ GEZDİ

Eğit-Der Odunpazarı’nın birimlerini gezdi

14 Kasım 2023 Salı

Odunpazarı Belediyesi, Eğitimciler Derneği (Eğit-Der) Eskişehir Şubesi için belediye birim tesislerine gezi düzenledi. Eğit-Der üyeleri, birim tesislerini gezerek, burada yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi sahibi oldu. Birimleri gezen Eğit Der üyeleri, “Başkan 7’den 70’e herkese hizmet veriyoruz diyordu, bunun ne demek olduğunu gezerek gördük. Kreşler, gençlik merkezleri, halk merkezleri, Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi ve Tekstil Atölyesi ile bunun gerçekten başarıldığına tanık olduk” dedi. 

Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Eğitimciler Derneği (Eğit-Der) Eskişehir Şubesi için belediyenin birim tesislerine gezi düzenledi. Gezide Eğit-Der üye ve yöneticileri; Halk Market, Aşevi, Solucan Gübresi Üretim Tesisi, Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi, Geçici Hayvan Bakımevi,  Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi, Tekstil Atölyesi ile kreşleri ziyaret etti. Tesisleri gezen Eğit-Der’lilere belediye yetkilileri, birimler ve gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Odunpazarı Belediyesinin hizmetlerini yakından gören Eğit-Der’liler, belediye çalışmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi oldu. 

EĞİT-DER’LİLERDEN BAŞKAN KURT’A TEŞEKKÜR

Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi, Ahmet Ara Engelsiz Gündüz Bakım Evi ve Kreşi, Tekstil Atölyesi, Aşevi ve Halk Marketten oldukça etkilendiklerini belirten Eğit-Der’liler, Odunpazarı Belediyesi’nin bu kadar fazla sayıda nitelikli proje ile çalışmalar yapmasından çok etkilendiklerini dile getirerek Başkan Kurt’a teşekkür etti. Eğit-Der’liler, “Başkan 7’den 70’e herkese hizmet veriyoruz diyordu, bunun ne demek olduğunu gezerek gördük. Kreşler, gençlik merkezleri, halk merkezleri, Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi ve Tekstil Atölyesi ile bunun gerçekten başarıldığına tanık olduk. Odunpazarı’nda gerçekleştirdiği çalışmalar için Başkan Kazım Kurt’a teşekkür ediyoruz” dedi.  

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.