Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BELEDİYE BİRİMLERİNİ GEZEN MUHTARLARDAN BAŞKAN KURT’A TEŞEKKÜR

Belediye birimlerini gezen muhtarlardan Başkan Kurt’a teşekkür

24 Mayıs 2024 Cuma

Odunpazarı Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde görev yapan mahalle muhtarları için belediye birim tesislerine gezi düzenledi. Gerçekleşen gezide muhtarlar, birim tesislerini gezerek, burada yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi sahibi oldu. Birimleri gezen muhtarlar, “Odunpazarı’nda gerçekleştirdiği çalışmalar için Başkan Kazım Kurt’a teşekkür ediyoruz” dedi. 

Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Odunpazarı bölgesinde görev yapan merkez ve kırsal mahalle muhtarları için belediyenin birim tesislerine gezi düzenledi. Gezide muhtarlar, Halk Market, Nalan Kaya Oyunpazarı Gündüz Bakımevi ve Kreşi, Aşevi, Ahmet Ara Engelsiz Gündüz Bakımevi ve Kreşi, Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Orhangazi Halk Merkezi, Tekstil Atölyesi ile Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi’ni ziyaret etti. 

Tesisleri gezen muhtarlara belediye yetkilileri, birimler ve gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Odunpazarı Belediyesi’nin hizmetlerini yakından gören muhtarlar, belediye çalışmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi oldu. 

BAŞKAN KURT’A MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi, Tekstil Atölyesi, Ahmet Ara Engelsiz Gündüz Bakımevi ve Kreşi, Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi, Aşevi ve Halk Marketten oldukça etkilendiklerini belirten muhtarlar, Odunpazarı Belediyesinin bu kadar fazla sayıda nitelikli proje ile çalışmalar yapmasından çok etkilendiklerini dile getirerek Başkan Kurt’a teşekkür etti. Muhtarlar, “Başkan 7’den 77’ye herkese hizmet veriyoruz diyordu, bunun ne demek olduğunu gezerek gördük. Kreşler ve Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi ile bunun gerçekten başarıldığına tanık olduk. Odunpazarı’nda gerçekleştirdiği çalışmalar için Başkan Kazım Kurt’a teşekkür ediyoruz” dedi.  

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.