Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT YUNUS EMRE CADDESİ’NDEKİ ESNAFI ZİYARET ETTİ

Başkan Kurt Yunus Emre Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti

21 Kasım 2022 Pazartesi

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Yunus Emre Caddesi’nde bulunan iş yerlerini ziyaret eden Başkan Kurt, esnafın derdini dinleyerek, hayırlı işler diledi. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Alan Çalışmasına katıldı. CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar, ilçe yöneticileri ve parti üyelerinin de yer aldığı alan çalışmasında Başkan Kurt ve Çınar, son olarak Yunus Emre Caddesi’nde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yunus Emre Caddesi üzerinde bulunan mağazaları gezdi. Başkan Kurt, esnafın derdini ve çözüm önerilerini dinleyerek notlar aldı. Başkan Kurt ve Çınar, kiminle konuşursa konuşsun esnafın da vatandaşın da ortak sorunu; ekonomik kriz, hayat pahalılığı, işsizlik ve güncel siyasette yaşanan sorunlar oldu.

Geçtiğimiz haftalarda Taksim’de meydana gelen 6 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırı bir başka gündem konusu oldu. Yaşadıkları tedirginliği anlatan esnaf ve vatandaşlar, yaşanan bombalı saldırının akıllara 7 Haziran-1Kasım 2015 arasında yaşanan şiddet sarmalını getirdiğini söyledi. Benzer acıları tekrar yaşamak istemediklerini vurgulayan esnaf ve vatandaşlar, bu nedenle gerçekleşecek seçimlerin çok önemli olduğunu kaydetti. 

 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.