Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT ESKİŞEHİR KARAÇAY BALKAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Başkan Kurt Eskişehir Karaçay Balkar Derneği’ni ziyaret etti

5 Aralık 2021 Pazar

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, dernek ve kitle örgütleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Kurt son olarak Odunpazarı Tarihi Bölge’de bulunan Kuzey Kafkas Karaçay Balkarlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Musa Korkmaz, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Başkan Kurt, buluşmaya katılanlarla siyasetten ekonomik krize birçok konuda sohbet etti. 

Odunpazarı Belediyesi ile Kuzey Kafkas Karaçay Balkarlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin her zaman uyum içerisinde çalıştığını vurgulayan Başkan Kurt, derneğin gelenek ve göreneklerini gençlere öğretmek için gerçekleştirdiği çalışmaların çok kıymetli olduğunu söyledi. Başkan Kurt, Dernek Başkanı Korkmaz ve yönetim kurulu üyelerine konuk severlikleri için teşekkür etti. 

Kuzey Kafkas Karaçay Balkarlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı aynı zaman da Odunpazarı Belediyesi Meclis Üyesi olan Musa Korkmaz, Başkan Kurt’a dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Türkiye’de bulunan diğer dernekler ile bir araya gelerek federasyon kurmak için çalışmalara başladıklarını belirten Korkmaz, çok sayıda ihtiyaç sahibi öğrenciye de eğitim bursu verdiklerini söyledi. Korkmaz, Başkan Kurt’a kendilerine verdikleri destek ve gerçekleştirdiği ziyaret için teşekkür etti. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.