Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

KOCA ÇINARLARIN PIKNIK KEYFI

Koca Çınarların piknik keyfi

14 Ağustos 2023 Pazartesi

Odunpazarı Belediyesi, 60 yaş ve üstü kıdemli vatandaşların yaşam kalitesini arttırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Gültepe Mahallesi Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezi, 60 yaş ve üstü vatandaşlar için Regülatör’de piknik düzenledi.  

Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, 60 yaş ve üstü vatandaşlar ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. Odunpazarı Belediyesi, Emek Mahallesi Zümrüt Park içinde yer alan Koca Çınar Yaşam Merkezi ve Gültepe Mahallesi Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezi’nde kıdemli vatandaşların sosyalleşmelerini sağlayarak yaşam kalitelerini arttırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Koca Çınar Yaşam Merkezleri, havaların ısınması ile çalışmalarına gezileri de ekledi. Son olarak, Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezi, Regülatör’de piknik yaptı. 

Müzik dinleyen, oyunlar oynayan, halaylar çeken koca çınarlar, gün boyu gönüllerince eğlendi. Yaşadıkları eğlenceli dakikaları kayıt altına alan koca çınarlar, düzenlenen bu etkinliklerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Bu tür etkinliklerin devam etmesini isteyen koca çınarlar, kendileri için bu etkinlikleri düzenleyen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a teşekkür etti. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.