Gençlik Merkezleri

Odunpazarı Belediyesi; gençlerin eğitimi, sağlığı ve kişisel gelişimi ile yakından ilgileniyor. Birçok alanda atölye, aydınlanma toplantıları, geziler, spor faaliyetleri gibi çalışmaların yürütüldüğü Gençlik Merkezleri’nden, kurulduğu günden bu güne kadar on binlerce genç faydalandı. Gençlik Merkezlerimizde yer alan atölyeler ile ilgili bilgi almak ve atölyelere kayıt yaptırmak isteyen gençlerimizin, atölyelerin bulunduğu gençlik merkezimize bizzat başvuruda bulunması gerekmektedir. Atölyeler ile ilgili olarak aşağıda yer alan telefon numaralarından detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Emek Gençlik Merkezi: 
Adres: Emek Mahallesi Şanlıer Sokak No:7 Kat :2
Telefon: 0222 250 05 52

Emek Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen atölyeler; Türkçe, matematik, fen bilgisi, fen deneyleri, LGS hazırlık, temel bilgisayar(çocuk), temel bilgisayar(yetişkin), bilgisayar yazılım kodlama, satranç, gitar ve bağlama.

Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi: 
Adres: İstiklal Mahallesi Boralı sokak No: 31 
Telefon: 0222 500 00 19 

Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen atölyeler; drama, diksiyon, gitar, bağlama, gençlik korosu, ses eğitimi, modern dans, halk oyunu, işaret dili, resim, bilgisayar, İngilizce, Rusça, fotoğrafçılık, salsa, bachata, tango, kısa film, yaratıcı yazarlık ve girişimcilik.
Gelecek Atölyesi: 
Adres: : Göztepe Mahallesi Birsen Sok. NO: 1 (75. Yıl Park İçinde)
Tel: 0 222 237 14 80 

 

EMEK GENÇLİK MERKEZİ ÜYE ONAY FORMU İÇİN TIKLAYINIZ...« Geri Dön