Başkan Kurt’tan ilçe örgütlerine ziyaret

"Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, CHP'li meclis üyeleri ile birlikte Odunpazarı ve Tepebaşı ilçe Başkanlıklarını ziyaret etti."

Başkan Kurt’tan ilçe örgütlerine ziyaret
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, CHP'li meclis üyeleri ile birlikte Odunpazarı ve Tepebaşı ilçe Başkanlıklarını ziyaret etti. 

Başkan Kurt ve CHP Meclis üyeleri ilk olarak CHP Odunpazarı İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Kurt, 3 Aralık tarihinde gerçekleştirilen genel kurul sonrası yeniden başkanlığa seçilen Akın Sallarel ve yeni yönetimi tebrik etti. 

USLUER DE KATILDI 

Başkan Kurt ve CHP’li meclis üyeleri, CHP Odunpazarı İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından CHP Tepebaşı İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer de katıldı. Atilay Dalgıç yönetimini ziyaret eden Başkan Kurt ve meclis üyeleri göreve seçilen Dalgıç ve ekibine başarılar diledi. 

İYİ İŞLER BAŞARACAĞIZ 

Ziyaretler ile ilgili açıklama yapan Başkan Kurt, "Meclis üyelerimizle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Yönetimlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk, başarılar diledik. Hep birlikte el ele çalışarak iyi işler başaracağımıza inanıyorum" dedi.

15.12.2017 13:27