Odunpazarı titizlikle çalışıyor

"Yer altı konteynerleri Çeşitli mahallelerde toplamda 18 adet uygulanan sistemde, yer altına yerleştirilen her bir konteyner 5 metreküp çöp alabiliyor."

Odunpazarı titizlikle çalışıyor
Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün daha hijyenik ve modern bir çöp toplama sistemi için ilçe geneline yerleştirdiği yer altı çöp konteynerleri, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenli olarak ilaçlanıyor.

Odunpazarı Belediyesi tarafından yerleştirilen yer altı çöp konteynırları içindeki çöplerin çevreye dağıtmadan düzenli bir şekilde toplamasını sağlıyor. Bunun yanı sıra ekipler yer altı çöp konteynerlerini oluşabilecek olumsuzluklardan dolayı düzenli olarak ilaçlıyor.

Çeşitli mahallelerde toplamda 18 adet uygulanan sistemde, yer altına yerleştirilen her bir konteyner 5 metreküp çöp alabiliyor. Yer altı konteynerleri sayesinde hem yer açısından tasarruf ediliyor hem de kullanılan sistem sağlık açısından daha temiz ve hijyenik. Mahallelere her gün çöp almaya gelen çöp toplama araçları yer altı çöp konteynerlerinin konulduğu mahallelere 3 günde bir gidiyor, bu sayede araçların yakıtlarından da tasarruf ediliyor. 

  • Odunpazarı titizlikle çalışıyor
  • Odunpazarı titizlikle çalışıyor
  • Odunpazarı titizlikle çalışıyor
  • Odunpazarı titizlikle çalışıyor
21.10.2017 12:17