Başkan Kurt'tan temizlik işçilerine teşekkür

"Başkan Kurt, özverili çalışmalarından dolayı Temizlik İşleri Müdürlüğü Personeline teşekkür etti."

Başkan Kurt'tan temizlik işçilerine teşekkür
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt,  idari personel, Park ve Bahçeler ile Fen İşleri Müdürlüğünün ardından Temizlik İşleri Müdürlüğü Personeli ile bayramlaştı. Bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Kurt, özverili çalışmalarından dolayı Temizlik İşleri Müdürlüğü Personeline teşekkür etti.

Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesinde gerçekleşen bayramlaşma törenine Başkan Kurt’un yanı sıra Belediyesi İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Güney Demirdaş ile personel katıldı. 

Bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin temizlik çalışmalarında iddialı olduğunu söyledi. Personelin bayramını kutlayan Başkan Kurt, “Elinize sağlık, Eskişehir’in en temiz ilçesi Odunpazarı. Temizlik konusunda Türkiye’de iddialı bir çalışmanız var. Ben memnunun, herhalde Eskişehir’de de memnun olmayan çok az insan var. Aldığımız şikâyetler çok aza düştü. O da olur, her işyerinde ve çalışmada. Başarılı olduğunuzu söylemek istiyorum. Böyle devam edin, biz sizi seviyoruz. Sizinle birlikte uzun süre çalışmak istiyoruz. Sizinde rahat etmeniz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Hem biz, hem şirketimiz doğru işleri organize ederse, temizlikte sıkıntı yaşamayız hem de sizin çalışma koşullarınızda iyileştirmeler olur. Ben bayramınızı kutluyorum” dedi.   
 


06.09.2017 17:14