Haziran ayı Meclis toplantıları tamamlandı

Odunpazarı Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısı 14’üncü birleşim 1’inci oturumu Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt başkanlığında gerçekleştirildi

Haziran ayı Meclis toplantıları tamamlandı
Odunpazarı Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısı 14’üncü birleşim 1’inci oturumu Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt başkanlığında gerçekleştirildi. 
 
Gerçekleştirilen meclis toplantısında 11 adet gündem maddesi görüşüldü. 01.06.2017 Perşembe günü gerçekleştirilen meclis toplantısında meclis kararı ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen;  Deliklitaş Mahallesi, Hamamyolu Caddesi’nde yer alanSebahattin Günday Parkı’nın Islahı işinin tamamlanabilmesi için İller Bankası A.Ş.'den 5 milyon iki yüz yetmiş bin Türk Lirası ilave kredi kullanımı için Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım KURT’a yetki verilmesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu’nunda aralarında bulunduğu 3 madde oy çokluğu ile kabul edilirken,  diğer maddeler oy birliği ile kabul edildi.  

Temmuz ayında yapılacak olan meclis toplantısının diğer oturumunun 1 Ağustos 2017 Salı günü saat 17.30’da yapılması kararlaştırıldı.

06.06.2017 19:11