Camilerde ilaçlama çalışmaları sürüyor

"Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Odunpazarı Bölgesinde bulunan camilerde ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına devam ediyor."

Camilerde ilaçlama çalışmaları sürüyor
Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Odunpazarı Bölgesinde bulunan camilerde ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. 

Vatandaşların gönül rahatlığı ile huzur içinde ibadet edebilmeleri için çalışan Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, camilerde; ibadet alanları, kalorifer daireleri, tuvalet ve lavabolar da dahil olmak üzere tüm kapalı alanlarda bakterilere karşı dezenfekte ve haşerelere karşı ilaçlama çalışması yapıyor. Odunpazarı Belediyesi sınırlarında bulunan 168 cami ve mescidin 105’inde ilaçlama ve dezenfekte çalışması yapılan ekipler, çalışmalarına devam edecek. 

Odunpazarı Belediyesi’nin ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarının ücretsiz olduğunu belirten yetkililer, Kırsal Hizmet Müdürlüğü tarafından verilen bu hizmetten faydalanmak isteyen cami derneklerinin taleplerinin en kısa zamanda değerlendirildiğini kaydetti. Yetkililer, “Cami dernekleri bize başvurduklarında en kısa sürede ilaçlama ve dezenfekte çalışması yapılmaktadır. Konu  ile ilgili halkın bilgilenmesi için Cuma namazından sonra camilerimizde bilgilendirme yapılmakta ve ilaçlama broşürleri dağıtılmaktadır” dedi. 

19.03.2017 13:43