Hayvansevere yardım eli

"Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, sokak hayvanlarının sağlığını korumak amacıyla çalışmalarına devam ediyor."

Hayvansevere yardım eli
Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, sokak hayvanlarının sağlığını korumak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlardan gelen istekleri değerlendirerek çalışmalarını gerçekleştiriyor. Bu kapsamda son olarak Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri evinde 17 adet sokak kedisine bakan vatandaşın çağrısına cevap verdi.

17 kedinin bakımını üstlenen hayvansever bir vatandaş,  Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ile iletişime geçerek kedilerin bazılarının hasta olduğunu söyledi. Hayvansever vatandaş, kedilerinin aşılarının yapılması için Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’ne talepte buldu. 

17 adet kedinin bakımını üstlendiğini belirten hayvansever vatandaş, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nün yapılan çağrıya anında cevap verdiğini belirtti. Ekiplerin kedilerin muayenelerini ve aşılarını büyük bir titizlikle yaptıklarını belirten hayvansever vatandaş, yapılan uygulama için teşekkür etti. 

  • Hayvansevere yardım eli
  • Hayvansevere yardım eli
  • Hayvansevere yardım eli
  • Hayvansevere yardım eli
18.01.2017 15:29