TÜRSAB Odunpazarı’ndaydı

"Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Eskişehir Bölge 2’nci Başkanı Ufuk Özkaratay ile bir araya geldi."

TÜRSAB Odunpazarı’ndaydı
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Eskişehir Bölge 2’nci Başkanı Ufuk Özkaratay ile bir araya geldi. 

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, TÜRSAB Eskişehir Bölge 2. Başkanı Ufuk Özkaratay ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Kurt, bir süre Özkaratay ve yönetim kurulu üyeleri ile turizm hakkında sohbet etti. 

TÜRSAB Eskişehir Bölge’sinin yeni yönetim kurulu olarak Başkan Kurt ile tanışmaya geldiklerini belirten Özkaratay, Odunpazarı’nda turizmin gelişmesi için Odunpazarı Belediyesi ile birlikte çalışmaya hazır olduklarını kaydetti. Özkaratay, Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi. 

Özkaratay ve yönetim kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Odunpazarı’nda turizmi geliştirmek için kurumlar ile iş birliğine hazır olduklarını söyledi. Başkan Kurt, TÜRSAB Eskişehir Bölge’sinin yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi. 

07.01.2017 15:59