Yazdır | Yazı Büyüklüğü A(-) A(+)

Beyaz Masa

Belediye ile halk arasında bir köprü oluşturarak, Belediye-Halk yakınlaşmasını sağlayan ve halkın sorunlarının zamanında öğrenerek, gerekli olan tüm çalışmaları yapmak suretiyle çözümlemeyi amaçlayan Odunpazarı Belediyesi oluşturduğu Beyaz Masa birimiyle bu amacını büyük bir başarı ile gerçekleştirmeye devam ediyor.
 
Odunpazarı Belediyesi tarafından kurulan ve Halk- Belediye kopukluğunu gidererek halkın sorunları rahatça aktarabileceği bir birim haline gelen Beyaz Masa, Eskişehirlilerden yoğun ilgi görüyor. Eskişehirlilerin dilek, istek ve şikâyetlerini hem yüz yüze hem de telefon ya da e-mail yolu ile aktarabildiği Beyaz Masa Birimi, aktarılan sorunları gerekli zamanda ve gerekli birimlere aktararak sorunların sonuçlanmasında önemli bir rol üstleniyor.
Odunpazarı Belediyesi tarafından kurulan ve kısa zamanda sorunların, gerekli zamanlarda ve gerekli birimlere iletilerek, çözümünü sağlayan ve bu çalışma ile Eskişehirlilerin güvenini kazanan Beyaz Masa Birimi başarılı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Odunpazarı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Odunpazarı Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde yer alan Beyaz Masa Birimine bu güne kadar yapılan başvuru sayısının 4000 olduğu öğrenilirken bu başvurulardan 3412 tanesinin çözümlendiği bildirildi.
 
Çözümlenemeyen ve beklemede olan başvuruların da kısa sürede çözüme kavuşturulacağının yer aldığı açıklamada ayrıca Odunpazarı Belediyesi tarafından kurulan Beyaz Masa biriminin sorunların çözümünde ne kadar etkin bir rol üstlendiği vurgulandı.